To BS EN 60669-1:2000. Double pole. White.
Product Specification
| Standards | BS EN 60669-1 |
| Amp Rating | 45 A |
| Amperage | 45A |
| Colour/Finish | White |
| Gangs | 1 Gang, 1 Way |
| Neon Indicator | Neon |
| No. of Gangs | 1 |
| Pole Type | Double |
| Switches | Switched with Neon |
| Type | Switch |
To BS EN 60669-1:2000. Double pole. White.
£4.42
To BS EN 60669-1:2000. Double pole. White.
Product Specification
| Standards | BS EN 60669-1 |
| Amp Rating | 45 A |
| Amperage | 45A |
| Colour/Finish | White |
| Gangs | 1 Gang, 1 Way |
| Neon Indicator | Neon |
| No. of Gangs | 1 |
| Pole Type | Double |
| Switches | Switched with Neon |
| Type | Switch |

Reviews
There are no reviews yet.